Mandatul cenzorilor a început să figureze ca expirat
Prima apariție în istoricul public disponibil.
CAEN 2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 3 (2025)
Sediu social · GORJ, BÂRSEȘTI, 137C, 1411
Indicatori din bilanțul anual pentru 2025.
Localizare
GORJ, BÂRSEȘTI, 137C, 1411
Dosarele sunt asociate automat firmei. Denumirile similare pot duce la potriviri greșite. Verifică informațiile pe portal.just.ro.
Verifică dosarele pe portal.just.ro (se deschide într-o filă nouă)Bilanțuri publice
| An | Cifră de afaceri | Venituri | Rezultat net | Active | Datorii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.474.289 RON | 66.311.405 RON | 11.111.994 RON | 54.924.104 RON | 38.733.071 RON | 46 |
| 2024 | 41.381.746 RON | 44.243.653 RON | 5.098.061 RON | 32.206.092 RON | 18.651.059 RON | 42 |
| 2023 | 53.944.510 RON | 53.497.057 RON | 7.651.423 RON | 21.639.404 RON | 11.177.830 RON | 36 |
| 2022 | 21.659.120 RON | 22.162.568 RON | 2.440.725 RON | 14.246.496 RON | 9.506.249 RON | 36 |
| 2021 | 13.759.037 RON | 15.015.434 RON | 2.443.850 RON | 12.559.809 RON | 7.530.406 RON | 44 |
| 2020 | 9.791.015 RON | 10.061.482 RON | 1.125.792 RON | 10.310.855 RON | 6.594.509 RON | 47 |
| 2019 | 11.975.047 RON | 11.901.687 RON | 1.139.679 RON | 6.732.988 RON | 2.978.165 RON | 44 |
| 2018 | 9.402.749 RON | 10.337.396 RON | 509.130 RON | 9.591.245 RON | 5.716.980 RON | 59 |
| 2017 | 8.722.181 RON | 9.069.412 RON | 251.386 RON | 8.295.834 RON | 4.618.881 RON | 63 |
| 2016 | 5.802.352 RON | 5.434.521 RON | 120.316 RON | 9.098.177 RON | 5.132.085 RON | 51 |
| 2015 | 8.169.983 RON | 8.046.635 RON | 372.653 RON | 6.562.271 RON | 2.420.858 RON | 53 |
| 2014 | 8.826.557 RON | 9.575.466 RON | 531.551 RON | 10.052.902 RON | 4.937.619 RON | 14 |
| 2013 | 9.176.971 RON | 9.498.332 RON | 634.060 RON | 6.729.369 RON | 1.714.136 RON | 10 |
| 2012 | 9.639.522 RON | 10.263.046 RON | 789.289 RON | 6.858.723 RON | 1.650.959 RON | 14 |
| 2011 | 18.583.062 RON | 19.055.155 RON | 1.815.152 RON | 12.195.731 RON | 6.565.880 RON | 18 |
| 2010 | 11.291.058 RON | 11.469.495 RON | 702.130 RON | 8.039.771 RON | 4.162.977 RON | 19 |
| 2009 | 15.573.187 RON | 14.799.775 RON | 1.262.879 RON | 7.526.030 RON | 3.365.235 RON | 35 |
Administrator
Administrator
Administrator
Reprezentant al persoanei juridice
Schimbări publicate sau observate în datele ANAF și ONRC.
Prima apariție în istoricul public disponibil.
CAEN 2511
Revizia nu este precizată.
Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
CAEN 1998
Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer
CAEN Rev. 1 (2003)
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3312
Revizia nu este precizată.
Repararea mașinilor
CAEN Rev. 2 (2008)
Repararea și întreținerea mașinilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3315
Revizia nu este precizată.
Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
CAEN Rev. 2 (2008)
Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3319
Revizia nu este precizată.
Repararea altor echipamente
CAEN Rev. 2 (2008)
Repararea și întreținerea altor echipamente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3320
Revizia nu este precizată.
Producția de aparatură și instrumente de măsură, verificare și control (cu excepția echipamentelor de măsură, reglare și control pentru procesele industriale)
CAEN 1998
Producția de aparatură și instrumente de măsură, verificare și control (cu excepția echipamentelor de măsură, reglare și control pentru procesele industriale)
CAEN Rev. 1 (2003)
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Revizia nu este precizată.
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Revizia nu este precizată.
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Revizia nu este precizată.
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4342
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4664
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8559
Revizia nu este precizată.
Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 2511
Revizia nu este precizată.
Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
CAEN 1998
Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer
CAEN Rev. 1 (2003)
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3312
Revizia nu este precizată.
Repararea mașinilor
CAEN Rev. 2 (2008)
Repararea și întreținerea mașinilor
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3315
Revizia nu este precizată.
Repararea și întreținerea navelor și bărcilor
CAEN Rev. 2 (2008)
Repararea și întreținerea navelor și bărcilor, civile
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3319
Revizia nu este precizată.
Repararea altor echipamente
CAEN Rev. 2 (2008)
Repararea și întreținerea altor echipamente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 3320
Revizia nu este precizată.
Producția de aparatură și instrumente de măsură, verificare și control (cu excepția echipamentelor de măsură, reglare și control pentru procesele industriale)
CAEN 1998
Producția de aparatură și instrumente de măsură, verificare și control (cu excepția echipamentelor de măsură, reglare și control pentru procesele industriale)
CAEN Rev. 1 (2003)
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4100
Revizia nu este precizată.
Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
CAEN 1998
Captarea, tratarea și distribuția apei
CAEN Rev. 1 (2003)
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4221
Revizia nu este precizată.
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 2 (2008)
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4222
Revizia nu este precizată.
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN Rev. 2 (2008)
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4299
Revizia nu este precizată.
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN Rev. 2 (2008)
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4311
Revizia nu este precizată.
Lucrări de demolare a construcțiilor
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4312
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pregătire a terenului
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4313
Revizia nu este precizată.
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4321
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații electrice
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4322
Revizia nu este precizată.
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4323
Revizia nu este precizată.
Lucrări de izolații
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4324
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări de instalații pentru construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4331
Revizia nu este precizată.
Lucrări de ipsoserie
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4332
Revizia nu este precizată.
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4333
Revizia nu este precizată.
Lucrări de pardosire și placare a pereților
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4334
Revizia nu este precizată.
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4335
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări de finisare
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4341
Revizia nu este precizată.
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4342
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4350
Revizia nu este precizată.
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4360
Revizia nu este precizată.
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4391
Revizia nu este precizată.
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CAEN Rev. 2 (2008)
Activități de zidărie
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4399
Revizia nu este precizată.
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008) sau CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 4664
Revizia nu este precizată.
Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
CAEN Rev. 2 (2008)
Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
CAEN Rev. 3 (2025)
CAEN 8559
Revizia nu este precizată.
Alte forme de învățământ n.c.a.
CAEN Rev. 2 (2008)
CAEN Rev. 3 (2025)
INMELCON PROD SA a fost înregistrată cu CUI 9709520 și numărul ONRC J18/383/1997 la adresa GORJ, BÂRSEȘTI.
În Balanță folosește datele despre companii pentru controale utile înainte ca o e-Factură să intre în contabilitate.
Datele provin din surse publice prelucrate și normalizate. Pot exista întârzieri, lacune sau neconcordanțe. Pentru o decizie cu efect juridic ori financiar, consultă documentul și registrul oficial.
Ultima verificare ANAF: 10.10.2026, 14:43 · Ultimul instantaneu ONRC: 02.09.2026